חשיפה ללימודי הייטק

א. הרצאות לחשיפה והיכרות עם תחום הייטק ותכנית הישגים להייטק:
ההרצאה כוללת מידע על- מה זה הייטק? אילו אפיקי לימודים יש כדי להשתלב בתחום הייטק (לימודי תואר ראשון/ מהנדס, לימודי הנדסאי, קורסים ייעודיים, קורסי הכשרה מקצועית ולימודי תעודה) ומהם המאפיינים הייחודיים, היתרונות והחסרונות של כל אפיק. בחלק האחרון של ההרצאה אנו חושפים את המידע על תכנית הישגים להייטק- מה היא כוללת, כיצד מתקבלים, מה הייחודיות שלה וההזדמנות שהיא מעניקה עבור משתתפיה.
אורך ההרצאה כחצי שעה ומשלבת סרטונים, מצגת וכמובן זמן לשאלות ותשובות.
הרצאה זו מועברת באופן קבוע סדנאות לחיילים לקראת שחרור בשיתוף צה"ל, האגף והקרן לחיילים משוחררים וקרן גרוס- סדנאות ללוחמים, סדנאות פריפריה, סדנאות עולים ובודדים, סדנאות לחיילים דרוזים, סדנאות לחיילים חרדים, סדנאות לבוגרי כפרי נוער, בנות שירות לאומי, משתתפי תכניות לצעירים ועוד.

ב. מפגשים ייעודיים לתחום ההייטק:

בנוסף להרצאה על תחום הייטק והיכרות עם התכנית (סעיף א), ניתן לבנות מפגש ייעודי רחב יותר על עולם הייטק ובו ניתן לשלב למשל:
הרצאה על חידושים בעולם הייטק

פאנל צעירים העובדים בתחום ההייטק

פאנל/ שולחנות עגולים סטודנטים בלימודים מחשבים והנדסה

ניתן לפנות לדודי לייעוץ ובניית מפגשים ייעודים מהסוג הזה.

ג. ירידי השכלה גבוהה:
במסגרת ירידי השכלה ביישובים התכנית מפעילה דוכן מידע והסברה וחלוקת חומר פרסומי.

ד. סיורים לחברות ארגונים ומפעלים:
ליווי קבוצה לסיור בחברת הייטק או מפעל ייצור בתחום הייטק. ניתן לקיים ביום זה הרצאה (סעיף א') כמו כן ניתן לבדוק שילוב של סטודנטים המשתתפים בתכנית ביום סיור, אשר מהווים מודל לחיקוי ותורמים לאווירה חיובית ומעשית לצעירים המתלבטים בבחירת תחום הלימודים

ה. מפגשים לקבוצות קטנות ושיחות אישיות למתעניינים:
עבור צעירים אשר מלווים בתכנית ייעודית לצעירים מרקע של סיכון, צעירים ללא רקע משפחתי, או מצבים ייחודים אחרים, ניתן לקיים מפגשים בקבוצות קטנות שתאפשר היכרות וחשיפה עם לימודי הייטק ועם התכנית באווירה אישית ורגישה.
כמו כן ניתן לפנות לדודי לשיחות אישיות למתלבטים ולקבלת מידע נוסף.

ו. ייעוץ לרכזים:
רכזים בוגרים בכפרי נוער ופנימיות, עו"סים, רכזי השכלה גבוהה, רכזי חימ"ש, רכזי בוגרים בארגונים שונים- מוזמנים לפנות לדודי לייעוץ ובירורים קבוצתיים ואישיים לגבי צעירים, התאמת תכנים ואירועים ייחודיים.
הייעוץ כולל סיוע ,הדרכה ומידע בנושא תהליך השיווק ,חשיפה והפצה להגברת השתלבות צעירים בלימודי הייטק ובהישגים להייטק, וכן היערכות לקראת ארגון הכנסים ומפגשים בישובים.

דרכי יצירת קשר עם רכז השיווק בתוכנית, דודי כהן :

טלפון :
0506566747

אלומה, המלאכה 5, איזור התעשייה הצפוני לוד I טל' 08-9955007 I פקס 089955008

KARINLEV - PRINTING & DIGITAL DESIGN STUDIO